sobota, 29 czerwca 2013

Benefit They´re Real!


Z pewnością słyszałyście już o tym tuszu. Ma zapewnić nam nieziemsko wydłużone i pogrubione rzęsy, które wyglądają jak sztuczne. Lubię taki efekt, więc tym bardziej ucieszyłam się kiedy otrzymałam ten kosmetyk do przetestowania.

Jak widzicie na zdjęciu poniżej szczoteczka jest plastikowa, a na jej końcu również znajdują się wypustki, dzięki którym dociera ona nawet do najkrótszych rzęs w kąciku oka.
Konsystencja jest idealna tzn. ani za rzadka, ani przesadnie gęsta. Tusz nakłada się szybko i nie brudzi powiek w trakcie malowania. Nie rozmazuje się też ani nie kruszy w ciągu dnia.

Już jedna warstwa sprawia, że rzęs jest jakby więcej, a druga i trzecia potęgują ten efekt i w rezultatcie nasze rzęsy są pięknie wydłużone, rozdzielone i pogrubione. Tusz mocno podkreśla spojrzenie i jest świetnym dopełnieniem każdego makijażu oczu.
Muszę jeszcze wspomnieć, że odcień czarny jest głęboki i mocny.

Słyszałam zarzuty, że ponoć ciężko się ten tusz zmywa, mimo,że nie jest wodoodporny. Ja nie mam z tym problemu. Każdy płyn bądź mleczko go rozpuszcza, ale i tak najlepiej użyć produktu do demakijażu kosmetyków wodoodpornych.

Jeden z moich ulubionych tuszy.  Ocena 5/5

Pojemność:8,5g

Cena ok. 95zł

Dostepność: Sephora, internetZnacie ten tusz?  Używałyście? Jakie macie o nim zdanie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz