piątek, 30 sierpnia 2013

Wibo Lovely Baltic Sand nr 3
W trakcie wakacji w Polsce i zakupów w Rossmanie wpadły mi w oko nowe lakiery o ciekawej nazwie Baltic Sea. Wybór kolorów jest mały, bo tylko 4 : braz, koralowy, żółty i mój jasny niebieski.
Wszystkie posiadają duże drobinki brokatu, a właściwie to składają się wyłącznie z niego. Jeśli nie jesteście fankami takich ozdób to odradzam zakup tego produktu.

Nakładanie nie przysparza żadnych kłopotów, bo lakier ma krótki, ale lekko spłaszczony pędzelek i praktycznie za jednym pociągnieciem pomalujemy całą płytkę paznokcia. Jedna warstwa robi niewielkie prześwity i dołożenie drugiej raczej jest koniecznie, bo i zyskuje na tym intensywność koloru. Niestety lakier w dotyku jest chropowaty nawet jeśli nałożyłam na niego top coat dalej czułam jego nieprzyjemną strukturę, a miałam tego typu lakiery, które były całkowicie gładkie mimo zawartości widocznych drobin. Przypomina mi  to właśnie pod tym względem ziarnka piasku.Schnie szybko, a trwałość to ok. 4 dni.

Wybrałam taki odcień ponieważ nie lubię brązów na paznokciach, a dwa pozostałe jakoś do mnie nie przemawiały. Ten błękit jest zimny, mocno błyszczy i przypomina mi morze w czasie słonecznej pogody w gorące lato kiedy promienie słońca odbijaja się na wodzie. Zwraca uwagę, ale moim zdaniem nadaje się raczej na wakacje lub imprezę. Tak czy inaczej podoba mi się, ale zmywa się go tak cieżko, że z tego powodu cieszę się, że zakupiłam tylko jedną buteleczkę.
Aby zmyć cały lakier potrzebuję ok 3waciki, lakier zmywa się dośc opornie i przykleja się do płatka kosmetycznego, trzeba mocno trzeć, żeby go ´´ruszyć´´,a potem i tak na drugi dzień mam jeszcze na paznokciach resztki brokatu.

Można wypróbować z ciekawości, aczkolwiek nie jest to ´´must have´´ . Można nosić taki manicure od czasu do czasu, ale na dłuższą metę raczej nie.

Ocena 3 / 5

Cena 8ml / ok. 7zł

Dostępność: Rossmann

Używałyście tego lakieru? Jak Wam się podoba kolor i efekt?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz