wtorek, 14 stycznia 2014

Oceanic - 4 Long Lashes- serum przyspieszające wzrost rzęs                                         
           

To kolejne serum do rzęs, które używam. Wcześniej miałam m.in popularną Talikę i Eveline i po tym pierwszym rzeczywiście widać było efekty w postaci widocznie pogrubionych rzęs,a  w przypadku 4 Long Lashes rezultaty są niewielkie i naprawdę dziwę się, że producent życzy sobie za ten produkt prawie 70zł! To zdecydowanie za dużo...

Opakowanie jest maleńkie, mieści jedynie 3ml bezbarwnego i bezzapachowego serum, które nakładamy wieczorem tuż przy linii górnych rzęs.Produkt nie podrażnia powiek i w ogóle nie czuć go po nałożeniu, nie daje też żadnego nabłyszczenia i tym podobnych rzeczy. Jestem bardzo zdyscyplinowana jeśli chodzi o takie kuracje i używam tego kosmetyku codziennie od prawie 2 miesięcy. Efekty powinnam zauważyć już po 3 tyg  ( jak obiecuje ulotka dołączona do opakowania),a  tymczasem wygląd moich rzęs pozostał praktycznie taki sam jak przed rozpoczęciem kuracji.  Jeśli jest takaś różnica to trudna do zauważenia. Nie wiem, może Wy widzicie, że moje rzęsy są rzeczywiście dłuższe, ale ja uważam, że nie za bardzo. Co najdziwniejsze, patrząc na poniższe zdjęcia mam wrażenie, że rzęsy sprzed kuracji prezentowały się jakby lepiej niż obecnie!


PRZED 


PRZEDPO

PO


Stosować to serum należy przez ok. 6 miesięcy i na tyle ma starczyć nam buteleczka. Hmm, może po pól roku coś się zmieni ? Może rzęsy będą wtedy zalotnie długie?  Szczerze mówiąc aż tak mi już na tym nie zależy,bo przekonałam się, że ten kosmetyk jest poprostu słaby i mimo dodatku alantoiny, prowitaminy B5, kwasu hialuronowego oraz bimatoprostu ( substancja stymulująca wzrost rzęs) nie działa tak jak zapewniano. Oczywiście u Was może okazać się przełomowym kosmetykiem, który da nadzywyczajne rezultaty :)  Myślę jednak, że to nie jest coś co koniecznie trzeba wypróbować. Sama wykończe opakowanie  i na tym się skończy.

Ocena : 2 / 5

Cena: 3ml / ok. 70zł

Dostępność : Rossmann

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, AlcoholA czy Wy używacie jakiegoś kosmetyki wspomagającego wzrost rzęs?

1 komentarz: