sobota, 19 kwietnia 2014

Gosh - Intense Eye Liner Pen 06 BLUE

Gosh Intense Eyeliner Pen 06 Blue, tusz YR Sexy Pulp


Postawiłam sobie za cel znalezienie w tutejszej perfumerii niebieskiego eyelinera, choć wiedziałam, że nie będzie to łatwe zadanie. Co dziwne, wśród marek selektywnych też nie udało mi się takiego znaleźć ( był bodajże jeden, ale ciemny granat, a mnie nie o to chodziło). Ze średniej półki jedyne co udało mi się dorwać to ten oto niebieski liner Gosh i w sumie cieszę się z tego, bo kolor bardzo mi się podoba.

Końcówka jest cieniutka, ale z malowaniem poradzi sobie każdy. Ja miałam wrażenie, że maluje się flamastrem:) Liner schnie natychmiastowo i nie odbija się na skórze tyle tylko, że trzeba malować dość precyzyjnie, bo poprawki są dość utrudnione.

Kolor to taki morski błękit. Bardzo oryginalny i zwracający uwagę, świetny na wiosnę i lato! Nie ma żadnych niepotrzebnych drobinek, jest całkowicie matowy, a kolor jest głęboki i nie ma żadnych prześwitów.

Trwałość jest bardzo dobra, liner wytrzymuje u mnie cały dzień, ale pozbyć się go można płynem do demakijażu wodoodpornego, bo kiedy próbowałam tym zwykłym to schodził dość opornie.

Dla mnie same plusy i nie wykluczone, że kupię go jeszcze nie raz:)

Ocena: 5 / 5

Cena: 1ml / ok. 12 €

Dostępność : nie wiem, gdzie można dostać kosmetyki tej marki w Polsce, w Finlandii jest m.in w Sokos Emotion, gdzie kupiłam swój egzemplarz


Jak wam się podoba ten kolor?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz