niedziela, 8 czerwca 2014

Yves Rocher- Stylo Regard Waterproof - wodoodporna kredka do oczu

Tę kredkę w żywym, niebieskim odcieniu kupiłam całkiem niedawno i z miejsca stała się moją ulubioną. Koniecznie muszę zaopatrzyć się w kolejny egzamplarz gdyby producentowi przyszło do głowy to cudeńko wycofać ( mam nadzieję, że tak się nie stanie!). Dawno nie miałam tak dobrej kredki o tak pięknym elektryzującym niebieskim kolorze!
Kredka jest wysuwana, a jej konsystencja wprost idealna, bo ani nie za miękka ani za twarda i nie ma żadnych kłopotów z narysowaniem zarówno cienkiej jak i grubszej kreski. Sprawdza się też na linii wodnej, ale ja jednak wolę ją nakładać na powieki. Nie rozmazuje się, nie blaknie i nie ściera przez cały dzień nawet w upały z tym, że nie wiem czy rzeczywiście jest wodoodporna, bo nie pływam w makijażu:).W czasie deszczu też pozostała nienaruszona, a zmycie jej samą wodą nie przynosi rezultatu, więc chyba rzeczywiście jest odporna na wodę. Jednak nie muszę do jej usunięcia używać dwufazowca, bo zwykłe mleczko do demakijażu daje radę i nie ma z tym problemu.YR Stylo Regard Waterproof w odcieniu Blue, tusz Maybelline Collosal Color Shock w odcieniu niebieskim


Co tu dużo pisać. Świetny kosmetyk, który polecam każdemu, a przede wszystkim tym z was, które nie boją się mocnych kolorów :)


Ocena: 5 / 5

Cena: 0,3g / ok. 9,90€ w Finlandii

Dostępność: Yves Rocher


Jak wam się podoba ten kolor?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz