poniedziałek, 17 listopada 2014

Oriflame - Very Me - New York - lakier do paznokci odcień Fancy Lavender

Nie lubię lakierów w takim słodko różowym kolorze, źle się czuję w takim manicure, ale dostałam dwa lakiery z serii New York ( drugi, beżowy kolor pokażę Wam niedługo ) i byłam ciekawa jak się sprawdzą. Dziś zajmę się jednak tylko odcieniem Fancy Lavender, który wcale lawendowy nie jest ( jak pokazano na stronie producenta), a właśnie różowy , nie ma żadnych drobinek tylko ładnie błyszczy. Poza tym kosmetyk jest wyjątkowo przeciętny i napewno nie jest to lakier, który koniecznie trzeba mieć. Zresztą do wyboru sa jedynie trzy odcienie i żaden tak naprawdę nie jest jakiś super. Same ´´zwyklaki´´.


Zaczynając od aplikatora, czyli pędzelka to jest on dobry, choć nie spłaszczony,a taki zwykły aczkolwiek z malowaniem nie ma żadnych problemów, bo i konsystencja nie jest ani za rzadka ani za gęsta. Szkoda tylko, że muszę nałożyć aż trzy warstwy do pełnego krycia, bo jedna daje blady kolor z prześwitami,a  druga sprawia, że kolor niby jest wyraźniejszy, ale to jeszcze nie jest to co ma być. Po trzech warstwach dostajemy róż taki sam jak w buteleczce. Nie moge jednak narzekać na schnięcie, bo lakier wysycha bardzo szybko i dlatego nakładanie aż tylu warstw nie jest znowu takie wkurzające.

Kolejna sprawa to to, że kosmetyk nie śmierdzi tak mocno jak wiele lakierów. To znaczy nie jest bezzapachowy, ale nie ´´daje tak po nosie´´.  Trwałość standardowa, po 4 dniach zaczyna schodzić płatami bo bokach i widać to tak mocno, że trzeba go zmyć, a zmywa sie szybko i każdym zmywaczem.


Nie będę sięgać po ten lakier za często z powodu tego, że naprawdę nie pasuje mi ten odcień , ale jeśli Wam odpowiada to sięgnijcie po Very Me i serię New York.  To przeciętniak, ale można spróbować.


Ocena :  4 - / 5

Cena: 8ml / ok. 13,90zł

Dostępność : OriflameA jak Wam podoba się Fancy Lavender ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz