wtorek, 30 grudnia 2014

Celia - Lashes On Top ! - maskara 100 % rozdzielenia i objętości

W tym ładnym różowym opakowaniu kryje się jeden z gorszych tuszy jakich używałam w tym roku. Stawiam go na równi z beznadziejnym Oriflame The One Volume Blast ( który również Wam pokażę)  oraz Oriflame The One Lash Resistance TU

Tusz Celii w mojej opinii ma tylko dobrą konsystencję, dzięki której nie marze się on w trakcie malowania i nie brudzi powiek, ale to absolutnie wszystko, bo nie spełnia obietnic o maksymalnym rozdzieleniu i objętości. Być może nie nadaje się on do takich rzęs jak moje, czyli niezbyt gęstych i nie za długich ? Sama nie wiem... Strasznie niepodoba mi się to jak wyglądam po użyciu tego tuszu!Szczoteczka jak widać jest plastikowa. Po jednej stronie ma krótsze włoski, a po drugiej dłuższe. Lubie takie szczoteczki, ale ta kłuła mnie w powieki w trakcie malowania, a nigdy mi się to nie zdażyło wcześniej.  Tusz nakłada się dość dobrze, szybko wysycha i nie usztywnia rzęs. Niestety ani pierwsza ani druga ani nawet trzecia warstwa nie robi nic. Aplikowałam ten tusz starannie, powoli i precyzyjnie i za każdym razem rzęsy prezentowały się tak źle,  jak wyglądają na zdjęciu poniżej. Są posklejane, wręcz rozprostowane, wyglądają jakoś tak nierówno. Nie są ani rozdzielone ani pogrubione. Prezentują się poprostu OKROPNIE i nie wyszłabym z domu tak umalowana!
Druga sprawa, że po innych tuszach np. po Maybelline One by One moje rzęsy są spektakularnie podkreślone, widać je, wyglądają jak sztuczne, a po Celii ´´gubią się´´ gdzieś, nie widać ich .po 4 ( !!)  warstwachCo więcej maskara kruszy się i bardzo rozmazuje nawet przy lekkim łzawieniu oczu ( jako okularnica mam do tego skłonność ),a  inne tusze mi tego nie robią i mówię tu o tych niewodoodpornych.


Nie mam siły ani ochoty bawić się tym tuszem, bo malowaniem nie mogę tego nazwać. Dla mnie to bubel, którego nie polecam,a  przynajmniej nie posiadaczką takich rzęs jak moje.

Ocena : 1 / 5

Cena: 10ml /  nie wiem, dostałam

Dostępność : raczej w mniejszych drogeriachZnacie ten tusz ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz