piątek, 26 czerwca 2015

Maybelline-The Colossal Go Extreme! Volum´ Mascara
Kolejny tusz Maybelline z serii The Colossal. Tym razem wersja Go Extreme! Fajny, choć nie wydaje mi się, aby jakoś bardzo różnił się od reszty swego ´´rodzeństwa´´.Opakowanie: typowe dla tej serii, czyli żółte tylko tu obwódka i napisy są różowe

Konsystencja: tusz od początku ma odpowiednią konsystencję, nie jest ani za rzadki ani zbyt gęsty, choć trochę brudzi mi powieki w trakcie malowania, ale jest niedawno kupiony, więc pewnie z czasem ta mała niedogodność zniknie. Czerń jest intensywna.

Szczoteczka: nie jest plastikowa co dla jednych będzie wadą, dla innych zaletą. Zależy od preferencji. Z powodu tego, że na zdjęciu nie udało mi się tego odpowiednio uchwycić, to nie zauważycie, że w połowie jest trochę zwężona. Maluje się nią dobrze, ale nie jest specialnie wygodna do dolnych rzęs, bo jest dość duża.

Działanie: tusz działaniem nie różni się od innych Colossali. Mocno wydłuża i pogrubia, daje efekt sztucznych rzęs ( polecam wcześniej też użyć zalotki) i ja właśnie tego od tuszu oczekuję. Trzeba tylko uwazać, bo zdaża mu się sklejać, ale nawet po trzech warstwach nie ma się grubej warstwy maskary na rzęsach. To dobra opcja zarówno na dzień jak i na większe okazje.


Nie kruszy się, nie rozmazuje cały dzień, a potem łatwo poddaje się demakijażowi.

Podsumowując: kolejny bardzo dobry tusz od Maybelline wart poznania, choć nie wyróżnia się na tle innych z tej serii.


Ocena : 5 / 5

Cena: 7ml / ok. 35zł

Dostępność : Rossmann


A jak u Was sprawdza się Go Extreme?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz