środa, 26 sierpnia 2015

Rimmel-Lasting Finish Nude 25HR Foundation-długotrwały podkład do twarzyO ile tusze i kolorowe kredki od Rimmel bardzo lubię to podkłady omijam szerokim łukiem. Miałam kilka w przeszłości i wszystkie były dla mnie za tłuste dlatego kiedy otrzymałam ten podkład byłam pewna, że to znów będzie koloryzowany tłusty krem zapychający pory.

Jest to podkład odporny na pot, temperaturę i wilgoć. Ma też matować, więc zapaliła mi się zielona lampka, że przecież na lato warto coś takiego mieć i gdyby nie kompletnie nietrafiony odcień nr 200 Soft Beige to zatrzymałabym go i z radością używała, a tak powędrował do Mamy i po skończeniu mojego arsenału podkładów kupię dla siebie odpowiedni odcień nr 100 Ivory.


Opakowani:: takie jak lubię, czyli tubka z której da się wycisnąć wszystko do końca

Zapach i Konsystencja: zapachu prawie nie ma natomiast podład jest średnio gęsty, trochę nawte lejący i lepiej nakłada mi się go palcami, bo wtapia się od razu i jest całkowicie niewidoczny. Daje dokładnie efekt nude co bardzo mi odpowiada.


Działanie: to świetny, lekki podkład na każdą porę roku, w ogóle niewyczuwalny na skórze. Krycie zaznaczyłabym jako średnie i o ile mnie to pasuje to te z Was, które mają wypryski, widoczne przebarwienia i inne niedoskonałości nie będą usatysfacjonowane. Obietnica matowanie jest jest kłamstwem, a wiadomo jak to jest dlatego takie informacje zawsze traktuję bardzo sceptycznie. U mnie nawet w ponad 30stopniowe upały cera w ogóle się nie błyszczała nawet w strefie T i co ważne ten mat nie jest płaski, nienaturalny! Nie daje  jednak gwarancji, że i Wy będziecie mogły cieszyć się matową cerą w każdych warunkach, więc o tym musiecie się same przekonać. Nawet pomimo tego, że twarz była spocona to podkład dzielnie trzymał się na miejscu nie zmieniając swojego wyglądu aż do demakijażu, a dotychczas udało się to jedynie DW Estee Lauder!

Oprócz tego moja cera wygląda na wypoczętą, naturalnie rozświetloną, koloryt jest wyrównany. Jako, że ten odcień idealnie nadał się do mojej Mamy to obecnie ona go używa i również bardzo chwali ów podkład, a ma cerę bardzo wrażliwą i mocno przesuszoną.

 Podsumowując:coś mi się zdaje,że ten z wyglądu niepozorny kosmetyk dołączy do grona moich ulubieńców.  Sprawdźcie go koniecznie jeśli poszukujecie trwałego, ale lekkiego podkładu na codzień i koniecznie dobrze wybierzcie odcień!


Ocena : 5+ / 5

Cena: 30ml / ok. 25zł

Dostępność: w szafach Rimmel


A czy Wam też spodobał się ten podkład?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz