środa, 28 października 2015

Oceanic - AA - Oil Infusion2- krem pod oczy redukcja zmarszczek +odżywienia 40+
Podejrzewam, że jeśli przeczytałyście nazwę tego kosmetyku, a konkretnie jego target wiekowy to zastanawiacie się jak 27 latka może używać kremu dla pań 40+. Ano może, bo raz, że go dostała, a dwa, że nie ma w nim  nic takiego co by mogło skórze w moim wieku ( i młodszej) zaszkodzić . Zresztą według mnie to napewno nie jest produkt dla pań w tym wieku, a od 20 -30 bez widocznych zmarszczek, bez bardzo suchej skóry, które pragną jedynie lekkiego kremu na dzień i na noc nawilżająco-odżywczego. Jeśli myślicie, że ten kosmetyk to rewelacja przeciwzmarszczkowa i zarazem silny produkt to tak nie jest. Śmiało można po niego sięgnąć dużo wcześniej choć niekoniecznie trzeba, bo nie ma w nim nic nadzwyczajego. Ot krem pod oczy jakich wiele na rynku.


Opakowanie: typowa mała tubka z wąskim ujściem. Dodatkowo zapakowana w kartonik, na którym widnieje skład. Wolałabym, aby był też wydrukowany na tubce!

Zapach i Konsystencja: krem jest całkowicie bezzapachowy i średnio gęsty, ale aplikuje się go bez problemu nawet pod makijaż, bo nie jest tłusty, nie marze się i wchłania się ekspresowo. To czyni go dobrą propozycją na dzień.Działanie: jak wspomniałam dla mnie info 40+ to przesada w kierowaniu tego kremu dla pań w tym wieku. Oczywiście nie wiem czy on rzeczywiście usuwa zmarszczki ( raczej wątpię), ale naprawdę to zwyczajny nawilżający krem, który lekko wygładza delikatną skórę wokół oczu i  daje jej nawilżenie na cały dzień. Poza tym jest bardzo łagodny.

W składzie mamy olejek tsubaki i arganowy oraz kompleks Hial+, czyli jak widać nic co nie nadaje się dla młodszej skóry:).


Wypróbujcie jeśli nie spodziewacie się cudów i nie macie zmarszczek, a chcecie tylko nawilżenia i poprostu kremu na dzień. Dla mnie to krem balansujący na granicy między przeciętnym,a dobrym.


Ocena: 4 - / 5

Cena: 15ml / ok. 20zł

Dostępność: m.in Rossmann


Używałyście czegoś z linii Oil Infusion2?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz