poniedziałek, 22 lutego 2016

Wibo-Gold Line nr 29
Piękny intensywny niebieski stał sobie w Lidlu na stoisku z lakierami Wibo z linii Golden Line. W życiu nie spodziewałabym się, że w tym sklepie można dostać lakiery do paznokci ( no chyba, że Cien, ale i tych tam nie widuję), a jednak była też kolorówka Eveline! Nie wahając się długo sięgnęłam po nr 29, bo inne odcienie mi się nie spodobały, były to brudne róże, typowe czerwienie i nudziak.

Ten odcień jest poprostu rewelacyjny i to największa zaleta tego lakieru, bo niestety największą wadą jest fatalna trwałość. Paznokcie pomalowane wieczorem już kolejnego dnia wczesnym popołudniem nosiły ślady starcia lakieru od jego podstawy, a następnego po bokach i ogólnie wyglądało to na tyle źle, że musiałam sięgnąć po zmywacz. Nie pomogło nawet zabezpieczenie top coatem dlatego OGROMNY minus za tak kiepską trwałość!

Plus to bardzo wygodny pędzelek i odpowiednia konsystencja, bo dzięki temu paznokcie maluje się bardzo szybko, a jedna warstwa daje taki sam kolor jak w buteleczce, choć ja i tak zawsze będę się upierać,że zawsze lepiej jest  pomalować paznokcie dwukrotnie. Za szybkie schnęcie i twardnienie również należą się brawa. Niestety nie kupiłabym tego lakieru ponownie, bo chcę się cieszyć tym cudnym kobaltem dłużej niż niecały jeden dzień.


Ocena: 3 - / 5

Cena: 8ml / nie pamiętam

Dostępność: kupiony w polskim LidluJak Wam się podoba ten kolor?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz