piątek, 11 marca 2016

Aquolina - Gold Sugar

Ciągle szukacie słodziaka idealnego nie powalającego ceną, trwałego i nie chemicznego? Gold Sugar to jest to! Pewnie się zdziwicie jak to możliwe, bo Pink Sugar zasładza na amen, więc pewnie Gold również. Nic z tych rzeczy.

Duży pucharek pomarańczowo - śmietankowego deseru z wanilią, palonym cukrem, a na wierzchu posypany odrobiną wiórków kokosowych. Boicie sie przesłodzenia? Niesłusznie, bo Złoty Cukier to kompozycja wyważona, skonstruowana tak, że nie ma się uczucia przesytu ani bólu zębów.

Ten zapach jest jakby bardziej dojrzalszy niż Pink Sugar, mniej infantylny i wprost idealny na zimne, szare, ponure dni, bo momentalnie poprawia humor, a przy tym nie dodaje zbędnych kalorii:) Kremowy, mleczny z lekką cytrusową nutą na początku, a później ciepły, przytulny piżmowo -sandałowy.

To mój zdecydowany faworyt z wszystkich zapachów Aquoliny. Przebija Black i Blue Sugar, choć ciągle nie mam własnego flakonu i w końcu muszę jednak go kupić, bo nie ma osoby, której Złoty by się nie podobał.

Nawet jeśli uciekacie od gourmandowców to Gold Sugar musicie poznać. A tym, którzy kochają słodziaki gwarantuję, że ten zapach będzie ich nową miłością!


Nuty zapachowe:

nuty głowy : pomarańcza, mandarynka, neroli

nuty serca: deser Creme Brule, kokos, kwiat pomarańczy

nuty bazy: drzewo sandałowe, piżmo, bita śmietana


Ocena: 6 / 5

Cena: 100ml/ ok. 80zł

Dostępność: perfumerie online


A jak Wam podoba się Gold Sugar?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz