poniedziałek, 7 marca 2016

Essie - Damsel in a dress nr 46

Przekonałam się, że lakiery Essie są różne. Kilka z nich mogło ´´pochwalić´´ się bardzo słabą trwałością i ciągle nie wiem od czego to zależy. Jednak Damsel in a dress  to rewelacja!

Bardzo ciemny odcień wina ( od razu mi się spodobał) z daleka wygląda na czarny. Nie ma w sobie żadnych niepotrzebnych świecidełek. Pędzelek z kolei jest lekko spłaszczony i maluje się nim tak dobrze, że zajmuje to dosłownie chwilę,a pomaga w tym też genialna konsystencja. Śmiało możecie malować tym odcieniem paznokcie na godzinę przed wyjściem!  Dwie warstwy to najlepsze rozwiązanie, ale nawet jeśli ograniczycie się do jednej to i tak kolor będzie bardzo intensywny i głęboki, a co najważniejsze to to, że to pierwszy lakier, który trzymał się u mnie całe 6 dni!! Ze zmywaniem też nie ma żadnego kłopotu.

Czy trzeba czegoś więcej? Damsel in a dress w połączeniu z czarną sukienka i szminką w podobnym odcieniu ( np. Sleek Vamp czy MAC Hang Up) i ciemnym makijażem oczu tworzy mroczny, seksowny look. Koniecznie wypróbujcie.

Ocena: 6 / 5


Cena: 13,5ml / zapłaciłam 17zł

Dostępność : np. TU


Jak Wam się podoba ten kolor?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz