poniedziałek, 26 września 2016

Essie nr 273 Cashmere Bathrobe


Kolejny Essiak w mojej kolekcji i przekonuję się, że one mają różną trwałość. Jedne są pod tym względem lepsze inne gorsze. Ten zalicza się do tej drugiej grupy aczkolwiek i tak go lubię szczególnie za ładny kolor.Opakowanie: tu nie ma sie nad czym rozwodzić. Jest typowe dla lakierów Essie, mieści 13,5ml, a pędzelek jest spłaszczony.


Konsystencja: standardowa dla lakierów tej marki, czyli ani nie za rzadka ani za gęsta. Nie ma żadnych smug, prześwitów, a kolor jest intensywny już po jednej warstwie.


Kolor:  273 Cashmere Bathrobe to ciemny szary, oscylujący w granicach grafitu z mikroskopijnymi drobinami w kolorze srebrnym i fioletowym, ale widać je jedynie jeśli bardzo sie przyjrzymy i raczej tylko w świetle.


Działanie:  To lakier,którego możemy użyć krótko przed wyjściem, bo bardzo szybko schnie i ja upartego jedna warstwa wystarczy by nadać intensywny kolor i połysk. Szkoda tylko, że to wszystko trwa zaledwie 2 dni. Lakier był już wtedy tak mocno starty, że wyglądało to niechlujnie i musiało byc zmyte. Mimo wszystko jednak lubię go szczególnie w taką pogodę jaka tu obecnie panuje, czyli szarą, ponurą, jesienną.


Ocena : 3 + / 5

Cena: 13,5ml / zapaciłam 18zł

Dostępność : kupiony na ezebraJak Wam się podoba ten kolor?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz