środa, 2 listopada 2016

H&M- Hight and Mighty Mascara


H&M znamy oczywiście wszyscy. Mówiąc szczerze rzadko tam obecnie kupuję, bo zdażało mi się być niezadowoloną z jakości ubrań ( także ciążowych).Nawet po dziecięce już tam prawie nie zaglądam co nie znaczy, że te ubrania sa złe. Poprostu co kto lubi. Nigdy też nie byłam zainteresowana dostępnymi w tym butiku kosmetykami, a szczególnie kolorówką, aż do nia kiedy w moje ręce wpadła paleta cieni, peeling do ust, żel do brwi do brwi oraz tusz o wzniosłej nazwie High and Mighty Mascara. Z ręką na sercu powiem, że to wyjątkowo dobry produkt, który zdecydowanie warto kupić!

Opakowanie: 6ml czarnego tuszu zamknięte jest w złotym opakowaniu, które bardzo przypomina mi tusze YSL i to raczej dla mnie wada.

Konsystencja i Szczoteczka: tusz nie jest ani za gęsty ani zbyt wodnity, ma wręcz idealną konsystencję i jego nakładanie to prosta sprawa nawet kiedy nie mamy zbyt dużo czasu. Pomaga w tym bardzo wygodna szczoteczka z króciutkim, plastikowym włosiem.
Działanie: jest to tusz którym możemy budować efekt jaki chcemy uzyskać co nie znaczy, że po jednej warstwie niczego nie widać! Już dwie warstwy sprawiają, że spojrzenie staje się wyraziste, a rzęsy widocznie wydłużone i jest ich optycznie więcej. Dlatego jeśli macie krótkie rzęsy lub / i są one niezbyt gęste to ten tusz jest dla Was. Trzy warstwy tworzą efekt sztucznych rzęs. Piękny wachlarz, czarnych, rozdzielonych, długich ´´firanek´´,a jeśli natura obdarzyła Was rzęsami jak z bajki to ten tusz to dodatkowo podkreśli.

Co więcej nie rozmazuje się, nie kruszy ( oczywiście chodzi mi o normalne warunki, bo nie jest wodoodporny) i bardzo łatwo poddaje się demakijażowi.
Według mnie Hight and Mighty Mascara może konkurować z tuszami marek selektywnych. Jest poprostu świetny i dawno nie byłam tak zadowolona z maskary do rzęs, a jestem bardzo wymagająca, bo nie znoszę tuszy, które trzeba nakładać niezliczoną ilość razy, żeby cokolwiek było widać. Tu mamy rezultat od razu.

Szczerze polecam! Nie rozczarujecie się!


Ocena: 5 / 5

Cena: 6ml / 40zł

Dostępność : w H&M , ale nie we wszystkich, więc musicie szukać


Testowałyście już ten tusz?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz