poniedziałek, 12 grudnia 2016

Golden Rose-Prodigy Gel- żelowy lakier do paznokci nr 07

Kolejny żelek, który spodobał mi się głównie kolorystycznie, bo niestety uważam, że lakier GR nie są dobre i przekonałam się o tym kilka razy. Główną ich wadą jest słaba trwałość i Prodigy Gel nie wyróżnia się wśród swoich braci niczym szczególnym dlatego odpuszczę sobie inne odcienie.Opakowanie:  10,7ml klasyczna buteleczka, a w środku mamy dośc duży i lekko spłaszczony pędzelek

Konsystencja: lakier jest moim zdanie odrobinę zbyt lejący dlatego trzeba uważać przy malowaniu, ale ostatecznie nie jest to jakiś wielki problem. Schnie nie dłużej niż inne lakiery.

Kolor : 07 to tzw marynarski błękit ( navy blue) tak bym go określiła mimo, że na zdjęciu jest granatowy to tak naprawdę  jest o ton jaśniejszy. Ma bardzo mocny, ´´żelkowy´´ połysk.
Działanie: zalecam nałożyć dwie warstwy lakiery, bo jedna robi smugi i prześwity. Kiedy się z tym uporamy ( pomaga w tym fajny pędzelek i stosunkowo szybci czas schnięcia) nalezy nałożyć top coat i tu producent poleca ten sam z linii Prodigy, którego ja nie posiadam, więc sięgnęłam po ten Sally Hansen, bo prawdę powiedziawszy nie uważam, żeby te wszystkie drogeryjne żelowe top coaty różniły się między sobą. Manicure jest bardzo efektowy, pięknie błyszczy, przyciąga elekryzującym kolorem i wszystko było by super, gdyby nie beznadziejna trwałość.

Cieszyłam się tym kolorem niecałe 2 dni, bo po tym czasie zaczął mocno się ścierać i kruszyć i nadawał się do natychmiastowego zmycia.Nie wiem czy z tym top coatem byłaby jakaś różnica, ale czy do każdego lakieru muszę kupować osobny top coat?! Bez przesady. Z innymi żelowymi top coatami ( Wibo, IsaDora) lakier Prodigy zachowywał się tak samo, czyli podejrzewam, że poprostu ´´ten typ tak ma´´ i żadne cuda tu nie pomogą. Szkoda, bo gdyby nie to to wystawiłabym wysoką notę, a tak nijak nie mogę.


Ocena: 2+ / 5

Cena: 10,7ml / ok. 10zł

Dostępność: kupowałam TU


Jak Wam się podoba ten kolor? Miałyście lakiery z serii Prodigy Gel?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz