środa, 29 marca 2017

L´oreal - Miss Hippie Mega Volume Mascara
Mega pogrubiająca rzęsy maskara,która niestety nie daje efektu ´´Miss Hippie´´, czyli spektakularnie pogrubionych rzęs zarówno górnych jak i dolnych. Więcej już do niej nie wrócę.


Opakowanie: estetyczne, czarno-pomarańczowe o poj. 8,4ml. Szczoteczka jest duża i ma tradycyjne włoski. O ile na górne rzęsy maluje się nią wygodnie to już dolne nie za bardzo.
Konsystencja: tusz nie jest ani za rzadki ani zbyt gęsty dlatego nie przysparza problemów,nie odbija się na powiekach i nie brudzi w trakcie malowania. Ma intensywny czarny kolor.


Działanie : tusz owszem pogrubia, ale nie jest to spektakularne. Po dwóch warstwach ( tyle widzicie na fotce poniżej) mogłoby być lepiej. Oczekiwałam efektu sztucznych rzęs, a tego nie da się tu osiągnąć z tym, że rzęsy są widoczne i nie jest to też ultra naturalny efekt. Tusz szybko zasycha na rzęsach i ciężko nałożyć kolejną warstwę w sumie najlepiej w ogóle tego nie robić, bo rzęsy zaczynają się być posklejane. Dlatego myślę, że w tym wypadku te dwie warstwy wystarczą.

Wydłużenie jest już lepsze, choć i tak to nie to o co mi chodziło, ale jest jako, że jest to tusz stricte pogrubiający to aż tak narzekać nie będę aczkolwiek moim zdaniem ta maskara daje przeciętny rezultat i niestety kruszy się po paru godzinach. Pod okiem mam czarne paprochy :/
Generalnie działanie tego tuszu mnie nie powala. Coś tam niby robi, rzęsy sa pomalowane, ale są lepsze tusze, choć jak wiemy wszystko zależy od rodzaju rzęs, więc może u Was ten kosmetyk będzie się lepiej spisywać?Ocena: 3 - / 5

Cena: 8,4ml / w Finlandii ten tusz kosztuje ok. 16,50€

Dostępność: w szafacj L´orealTestowałyście już ten tusz?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz