poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Astor- Volume&24H Curl-tusz pogrubiająco-podkręcający

Mam mieszane uczucia w stosuku do tuszy Astor. Kupowałam je dobrych kilka lat wstecz i zawsze miałam problem z ich konsystencją, która na początku jest strasznie rzadka i brudząca, a dopiero po ok. 2-3tygodniach tusz zaczyna zachowywać się normalnie. Druga sprawa, że sama z siebie nie kupię maskar z wygiętą szczoteczką, bo są dla mnie niewygodne i źle mi się nimi maluje. Dlatego nie jestem też zadowolona z Volume&24H Curl.Powiem więcej : efekt jaki ten tusz daje na moich rzęsach jest wręcz opłakany, ale pewnie to zauważycie kiedy spojrzycie na poniżą fotkę.


Opakowanie: zwykłe,czarno-fioletowe, ale trwałe, a napisy się nie zmazują. Szczoteczka ma tradycyjne włosie, jest dość duża i wygięta. Dla mnie niestety nieporęczna, ale mogłabym to przeboleć gdyby nie inne wady tej maskary.


Konsystencja: początkowo tusz jest zbyt rzadki. Tak rzadki, że brudzi powieki i odbija się na nich, zresztą tę wadę ma już do końca. Po ok dwóch tygodniach robi się bardziej gęsty i maluje się nim lepiej, ale to wciąż nie oznacza, że dobrze. Po jakimś czasie jest już z kolei za gęsty i za suchy i pora wyrzucić go do kosza. Kolor jest czarny, ale nie jakiś wybitnie głęboki, ot taka normalna czerń.


Działanie: kiepsko oj kiepsko! Zazdroszczę tym, u których ten tusz daje pełny efekt pogrubienia i podkręcenia, bo moje rzęsy ( naturalnie dośc długie i średnio gęste) są powywijane na wszystkie strony, nierówne, posklejane i ogólem panuje jeden wielki chaos. Zresztą zobaczcie sobie tę fotkę to się przekonacie:

I tak sobie próbowałam, testowałam, na spokojnie i nic to nie dało. Tusz za każdym razem strasznie sklejał mi rzęsy i wyglądało to fatalnie. Co więcej po kilku godzinach miałam czarne paprochy pod oczami , a przy małej łezce ( takie życie okularnicy, że oczy łzawią kiedy wieje wiatr) lekko się rozmazywał. Ja rozumiem, że to nie jest tusz wodoodporny, ale bez przesady!
Pogrubienie i podkręcenia w moim przypadku bardzo marne i pewnie ktoś będzie sądzić, że to wina moich zdolności, ale nie. Maluję się od X lat, przerobiłam już tyle tuszy, że ten poprostu nazwę niewypałem i gorąco go odradzam.


Ocena: 0 / 5

Cena: 10ml / nie jestem pewna, bo swój egzemplarz dostałam w prezencie

Dostępność : np. w Rossmanie w szafach AstorA jakie Wy macie zdanie o Volume&24H Curl?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz