poniedziałek, 3 kwietnia 2017

L´oreal - INOA Carmilane

Postanowiłam wypróbować fryzjerską farbę do włosów INOA Carmilane. Bardzo spodobał mi się odcień. 6.66  choć nie wiedziałam ile tubek kupić na moje długie włosy i zdecydowałam się na trzy. Dodatkowo otrzymałam krem aktywujący x3 i taką samą ilość szamponu po koloryzacji INOA.

Jako , że jest to farba bez amoniaku to obawiam się, że może szybciej się wymywać, choć jak wspomniałam czerwienie raczej nie wytrzymują dłużej niż miesiąc, no czasem o tydzień dłużej. Przed farbowaniem nakładam na włosy olej lniany i ten sposób bardzo polecam, bo rzeczywiście są one w dobrej kondycji i chyba nie mogą już wyglądać lepiej.  A jakie jest moje zdanie o farbie Carmilene, czy jest ona godna polecenia?

Opakowanie: aluminiowa tubka o poj. 60g do której dostałam w zestawie 60g aktywatora i szampon po kolorycjacji.

Zapach i Konsystencja: farba w ogóle nie ma nieprzyjemnego zapachu, nie pachnie w ogóle i to dla mnie ogromny plus, choć mówiąc szczerze uodporniłam się na ten smrodek farb do włosów i już mi on nie przeszkadza. Kosmetyk jest gęsty, jakby balsamowaty i wyciskany z tuby ma barwę beżową, a po wymieszaniu z aktywatorem przybiera kolor jagodowego jogurtu, a następnie bardzo ciemnej czerwieni.

Nakładanie: farbę wymieszałam w porcelanowej miseczce i nakładałam pędzelkiem, a robiło się to bardzo wygodnie, bo farba nie spływa, jest taka kremowa i naprawde wygodna w aplikacji. Trzymałam zalecane 35min. Na moje włosy wystarczyły dwie tubki.


Rezultat: ze zmyciem nie ma żadnych problemów, choć jak zawsze w przypadku takich kolorów kabina prysznicowa jest trochę upaćkana, ale łatwo można to umyć. Włosy po naturalnym wysuszeniu są miękkie i bardzo przyjemne w dotyku, nie wypadają, połysk jest widoczny. Niestety kolor moim zdaniem jest zupełnie inny niż na próbniku, gdzie 6.66 to miała być czerwień ´´ paprykowa´´  , a wyszła mi dość ciemna wiśniowa i zupełnie nie wiem dlaczego, bo farba była nakładana na dość jasny odcień czerwieni.


z fleszembez flesza


INOA Carmilane to dobra farba, warta polecenia, prosta w nakładaniu i w sumie jestem zadowolona z efektu końcowego. Została mi jeszcze jedna tuba tego odcienia i wymieszam go z jaśniejszym z tej samej serii.


Ocena : 5 - / 5

Cena: zestaw farba + szampon+ aktywator  46,20zł

Dostępność:  kupiony na hairstore.plTestowałyście farbę INOA?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz